Otvorenje godišnje izložbe članova udruge Vladimir Maleković, 2022.

U subotu, 27. 8. 2022. u 20:00 sati u Muzeju Matije Skurjenija otvorena je godišnja izložba članova udruge “Vladimir Maleković” iz Brdovca. Ta izložba, 3. put organizira se u našem muzeju jer se domicilni Muzej Brdovec preuređuje.

Otvorenju je prisustvovao veliki broj ljubitelja umjetnosti i prijatelja samih stvaratelja…Radovi raznih likovnih poetika, tehnika i dimenzija, izvrsno su se uklopili u povijesni ambijent zgrade…Na otvorenju su govorili, predsjednik GV općine Brdovec, g-din Damir Slavnović, g-đa Đurđica Haladi, predsjednica udruge, ravnatelj i kustos muzeja Ante Žaja, dok je tekst Silvije Limani, autorice predgovora u katalogu, pročitala predsjednica Matice hrvatske, ogranak Zaprešić, g-đa Višnja Poropat Vujnovac.

Posjetitelji su uživali u glazbenom programu Stefani Pijetlović-sopran i Nikole Šrajbeka-gitara, koji su pozvani na bis.

Izložba se može pogledati do 9. 9. 2022.

1..

1. 1 2 3 4 5. 5 6 8 9 10 11