Ulazak u prostorije Muzeja Matije Skurjenija uz predočenje EU digitalne potvrde

Od utorka, 16. studenoga 2021., prilikom ulaska u prostorije Muzeja Matije Skurjenija ili dolaska na posao svi javni i državni zaposlenici kao i oni u tijelima na lokalnoj razini, moraju predočiti EU digitalnu potvrdu, odluka je Nacionalnog stožera CZ RH.

Dužnosnici, službenici, zaposlenici i posjetitelji dužni su potvrde pokazati osobi koju je ovlastio poslodavac. Kontrola se provodi pomoću covidGO aplikacije (skeniranjem QR koda).

Oni koji odbiju testiranje ili pokazati potvrdu, ne mogu ući u prostorije Muzeja Matije Skurjenija.

Napomena: Odluka se ne odnosi na studente, učenike, na mlađe od 16 godina, na osobe koje dovode djecu u ustanove ili prate osobu koja se ne može brinuti za sebe, za one koji idu podići EU digitalne potvrde kao i na one kod kojih postoje kontraindikacije za cijepljenje.

COVID-potvrda-o-cijepljenju